Ketchapp، استودیو سازنده بازی های کوچک موبایلی هیچ ارتباطی با خوردنی ها و چیزهای خوشمزه ندارد و صرفا یک نام تجاری هوشمندانه است.

دیجیاتو - محسن وفانژاد: کچاپ را می توان بدون شک محبوب ترین و پر استفاده ترین سسی دانست که بشر برای هر مدل ساندویچی از آن استفاده می کند اما اشتباه نکنید، Ketchapp، استودیو سازنده بازی های کوچک موبایلی هیچ ارتباطی با خوردنی ها و چیزهای خوشمزه ندارد و صرفا یک نام تجاری هوشمندانه است.

در این مطلب به سراغ استودیو بازی سازی دیگری رفته ایم که تولید محصولات با کیفیت و سرگرم کننده در اولویت شان قرار دارد. بازی های استودیو Ketchapp اغلب ساده، زیبا و اعتیادآور هستند.

معرفی بازی های استودیوی Ketchapp

2 Cars

حتما بازی Duet را تجربه کرده اید. در ۲Cars، همانند Duet، کنترل دو چیز را به طور همزمان در اختیار دارید و باید آنقدر آرامش فکری داشته باشید که هیچ اشتباهی نکنید. با لمس صفحه نمایش، می توانید جایگاه ماشین ها را عوض کنید، امتیاز بگیرید و در عین حال از موانع دور شوید.

معرفی بازی های استودیوی Ketchapp

قیمت : رایگان

سازنده : Ketchapp
   
سیستم عامل : اندروید و iOS
   
حجم : 14.7 مگابایت

Stick Hero

یکی از احمقانه ترین ولی در عین حال چالش برانگیزترین بازی های سبک استیک من (Stick-Man)، استیک هیرو است و به شدت استرس آور. در اکثر بازی های اعتیادآور مانند فلپی برد، به محض شروع بازی دیگر فرصت فکر کردن و استراتژی ریختن ندارید اما در این بازی پیش از اینکه به سکوی بعدی بروید، باید به حرکت خود بیاندیشید.

معرفی بازی های استودیوی Ketchapp
   
قیمت : رایگان
  
سازنده : Ketchapp
   
سیستم عامل : اندروید، ویندوزفون و iOS
   
حجم : 8 مگابایت

The Tower

هدف شما در این بازی مشخص است: باید بزرگترین برج دنیا را بسازید. در عین سادگی، می تواند بسیار سخت، نفس گیر و چالش برانگیز باشد. شما می توانید حتی از جو زمین هم بگذرید که البته این مورد مستلزم مهارت بسیار بالاست. مکانیزم بازی به این صورت است که با کلیک روی هر جای نقشه، یک طبقه به ساختمان مورد نظر اضافه خواهد شد.

معرفی بازی های استودیوی Ketchapp
   
قیمت : رایگان
   
سازنده : Ketchapp
   
سیستم عامل : Ketchapp
   
حجم : 15.8 مگابایت

Amazing Brick

توضیحاتی که در اپ استور آمده نشان می دهد این تکه مربع سیاه رنگ چه ماهیتی دارد: "من اونجوری که خالق احمقم اسم روم گذاشته، یه آجر فوق العاده نیستم. من فقط یه آجر خوشحالم.” همین و بس. او یک آجر خوشحال است که مرتبا حرف می زند، می پرد و یک لحظه هم آرام نمی گیرد.

معرفی بازی های استودیوی Ketchapp
   
قیمت : رایگان
   
سازنده : Ketchapp
   
سیستم عامل : اندروید، ویندوزفون و iOS
   
حجم : 13.9 مگابایت

قبلا در دیجیاتو بازی Don’t Touch the Spikes را به شما معرفی کرده بودیم. به جز ۵ بازی نام برده، این استودیو عناوین سرگرم کننده دیگری هم دارد که می توانید با مراجعه به استورهای مختلف، برای پلتفرم مد نظر خود، بازی هایی را انتخاب کنید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه