GLO Portable GPS، می ‌تواند از طریق بلوتوث به گوشی ‌های هوشمند و تبلت‌ ها وصل شود و باعث تقویت دقت دریافت سیگنال‌ های GPS موجود روی این دستگاه ‌ها بشود.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
  برترین ها: گارمین دریافت کننده GPSای دارد که از هر دو سیستم ‌عامل اندروید و اپل پشتیبانی می‌کند و 10 بار سریع‌تر از جی‌پی‌اس‌‎های معمولی است. این GPS می ‌تواند از طریق بلوتوث به گوشی ‌های هوشمند و تبلت‌ ها وصل شود و باعث تقویت دقت دریافت سیگنال‌ های GPS موجود روی این دستگاه ‌ها بشود. این جی‌پی‌اس، GLO Portable GPS  گارمین نام دارد.
برای سفر به مناطق جدید که شناخت راه و مسیریابی حرف اول را می‌زند، داشتن جی‌پی‌اس بسیار لازم است.

جی‌پی‌اس پرتابل گارمین با سرعت زیاد

این دستگاه یک باتری داخلی قابل شارژ دارد که تا 12 ساعت استفاده را پاسخ‌گوست. این دریافت کننده، در هر ثانیه، 10 بار اطلاعات جی‌پی‌اس را به‌روزرسانی می کند و از هر دو ماهواره های آمریکا و روسیه پشتیبانی می کند. به این معنا که با هر دو ماهواره جی‌پی‌اس و ماهواره های GLONASS کار می کند. و 10 بار سریع‌تر از جی‌پی‌اس‌‎های معمولی است.

این دریافت کننده جی‌پی‌اس گارمین با قیمت 99 لار آمریکا به فروش می رسد. گارمین همچنین یک بسته دیگر نیز برای خلبان‌ ها با نام GLO برای Aviation تولید کرده است که پایه مخصوص نیز دارد. قیمت این دستگاه نیز 129 دلار آمریکا است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه