انواع و اقسام اپلیکیشن و نرم‌افزار در زمینه های مختلف در دنیای مجازی وجود دارد که هر کاربری بر اساس سلیقه خود از آنها بهره می گیرد. اما جالب است بدانید اپلیکیشن هایی هم برای شاد کردن شما در دنیای واقعی طراحی و عرضه شده اند که می توانید برای داشتن روحیه بهتر، آنها را دانلود و استفاده کنید.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها: انواع و اقسام اپلیکیشن و نرم‌افزار در زمینه های مختلف در دنیای مجازی وجود دارد که هر کاربری بر اساس سلیقه خود از آنها بهره می گیرد. اما جالب است بدانید اپلیکیشن هایی هم برای شاد کردن شما در دنیای واقعی طراحی و عرضه شده اند که می توانید برای داشتن روحیه بهتر، آنها را دانلود و استفاده کنید.

Happify


یکی از بهترین نمونه های اپلیکیشن های مجازی که برای ارتقا سطح شادی و خوشحالی کاربران طراحی شده است، Happify  نام دارد. هدف این سرویس شاد کردن کاربر است و برای این منظور نیز «علم شاد بودن» را در قالب فناوری به خورد شما می دهد.

از دیگر اپلیکیشن های شادی‌آفرین و القای خوشحالی در افراد می توان به  Happy Habits، MoodKit، TrackYourHappiness،SuperBetter  و GPS for the Soul اشاره کرد. همه این اپلیکیشن ها در زمینه تفکر، مدیتیشن و تلقین شادی به کاربر فعال هستند.

همه تلاش Happify این است که استرس و هیجانات منفی را از وجود کاربر دور کند. بسیاری از افراد دایما درمورد مسایل مالی، کاری یا حتی زندگی دچار استرس های فراوان هستند اما Happify کمک می کند تا بیشتر زمان خود را با لبخند در کنار دوستان یا همکاران سپری کنید.

هدف این اپلیکیشن‌ها شاد کردن شما است

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که ابزار دیجیتال همچون اپلیکیشن ها و بازی ها چگونه می توانند در این زمینه پاسخ‌گوی نیازهای کاربران باشند؟  اپلیکیشن Happify فهرستی از انواع سوالات را ارائه می کند و باید با توجه به وضعیت عمومی احساسات خود به آن پرسش ها پاسخ دهید. این اپلیکیشن به شما تمریناتی می دهد که با انجام آنها می توانید احساس بهتری به زندگی داشته باشید. به طور مثال، تمیرناتی همچون نوشتن سه موفقیت یا کار مثبت در طول روز را یادداشت کنید. این مساله موجب می شود تا حس بهتری به خود یا زندگی داشته باشید و برای لحظات طولانی ناراحتی ها را فراموش کنید.

با این اپلیکیشن دایم منتظر روی دادن اتفاق های خوب هستید و سعی می کنید در کوچک ترین و ساده ترین مسایل نیز، زیبایی ها را ببینید تا بتوانید آنها را در اپلیکیشن خود ثبت کنید. به طور مثال، حتی وقتی در حال راه رفتن در پارک هستید، تماشای گل های موجود در پارک نیز می تواند حالتان را خوب کند و از نظر شما یک مساله مثبت و زیبا باشد. بنابراین، فورا آن را در Happify یادداشت می کنید. به این ترتیب، به تدریج حس خوش بینی خود به زندگی را افزایش می دهید و نگاهتان به دنیا کاملا تغییر خواهد کرد.

یک اپلیکیشن ساده اما کاربردی برای ارتقا روح مثبت‌اندیشی که می توان به خوبی به آن اعتماد کرد.

Happify مجموعه ای از انواع دوره ها است که Everyday Grateful نامیده می شود. این مجموعه انواع ترفندهای لازم برای شاد بودن و لذت بردن از لحظه های زندگی رابه شما یادآوری می کند. پس از سه هفته، کاربر می آموزد که زیباتر و با مثبت اندیشی بیشتری به دنیا نگاه کند. این ترمیم تدریجی مساله ای است که در 11 هزار تحقیق روانشناسی تایید شده است و مورد استفاده قرار می گیرد.

Track Your Happiness


این اپلیکیشن نتیجه تلاش و تحقیق تیم روانشناسی دانشگاه هاروارد است. این اپلیکیشن نیز که برای آی‌فون طراحی شده است، دایم از شما در مورد حال و احوالتان و اینکه چطور می توانید احساس خوشحالی داشته باشید، سوال می پرسد. با پاسخ به این سوال ها، گزارشی از احوالات روحی شما برای دیگران تهیه می شود تا بتوانند به شما برای شادی های بیشتر کمک کنند.

هدف این اپلیکیشن‌ها شاد کردن شما است

Happy Habits


اپلیکیشن Happy Habits شامل انواع درس های صوتی برای شاد بودن است. این سرویس، فرم ارزیابی خوشحالی دارد که شامل 119 پرسش است.

هدف این اپلیکیشن‌ها شاد کردن شما است

SuperBetter


اپلیکیشن هایی که در بالا معرفی شده همه بر اساس اصول روانشناسی طراحی و عرضه شده اند. اما اپلیکیشن های دیگری همچون بازی دیجیتال SuperBetter نیز به شادی بیشتر کاربر کمک می کنند. این بازی میزان استرس و افسردگی کاربر را کاهش می دهد. این بازی نیز بر اساس تحقیقا ت پزشکی طراحی شده است

هدف این اپلیکیشن‌ها شاد کردن شما است

GPS for the Soul


بیشتر جذابیت این سرویس، راهنماهای جالب آن است. از جمله باید به تمرینات تنفس و استراتژی های مدیتیشن اشاره کرد. یکی از این تمرینات،«Hope»  (امید) نام دارد که شامل موسیقی های آرامش بخش و تصاویر متحرک یاز نور شمع است. در این گزینه، اپلیکیشن از شما می خواهد تا چشمان خود را ببندید. در این حالت میزان تپش قلب شما را اندازه گیری می کند و درس هایی همچون 6 روش ریلکس کردن برای خواب راحت تر برایتان پخش می کند.

هدف این اپلیکیشن‌ها شاد کردن شما است
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه