در این مطلب قصد داریم به معرفی یک بازی دیگر برای سیستم‌عامل آی او اس بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

گویا آی‌تی: در این مطلب قصد داریم به معرفی یک بازی دیگر برای سیستم‌عامل آی او اس بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

Phoenix Wright پنجمین بازی منتشر شده از سری بازی‌های Ace Attorney بوده که سال قبل برای کنسول‌ها عرضه شد و ایستگاه دوم آن آی او اس است. البته کاربران اندروید نیز می‌توانند این بررسی را بخوانند چرا که به زودی بازی مذکور برای پلتفرم آن‌ها نیز در دسترس خواهد بود.

Phoenix Wright یک بازی متفاوت برای iOS

اما بازی‌های Ice Attorney چه جور سبکی را دنبال می‌کنند؟ آیا جالب و دنبال کردنی هستند؟ در جواب باید بگوییم این سری بازی‌ها در سبک داستانی ساخته شده و در آن به حل مشکلات و گاهی معماها در حیطه‌ی قانون و دادگاه خواهید پرداخت. دادگاه و قانون به معنی خسته کننده؟ برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید. در نسخه‌ی منتشر شده بازی برای آی او اس، ۵ اپیزود مختلف که شامل ساعت‌ها بازی و حل معما می‌شوند.

گیم‌پلی

همانطور که گفتیم، این بازی شامل جنگ و خونریزی و یا ورزش و تحرک نمی‌شود؛ در واقع ۹۵ درصد از گیم‌پلی بازی شامل خواندن مطالب و عکس‌العمل به آن‌ها است. این بازی شدیدا به کسانی که تسلط خوبی به زبان انگلیسی دارند و یا اموزنده این زبان هستند پیشنهاد می‌شود.

Phoenix Wright یک بازی متفاوت برای iOS

در هر مرحله از بازی جرمی به وقوع پیوسته است و شما به عنوان قاضی به بررسی و حل نواقص آن خواهید پرداخت. شما با شخصیت‌های مختلف هر پرونده تخلف و جنایت صحبت می‌کنید و بدین ترتیب مدارک کافی را برای رای نهایی خود جمع‌آوری خواهید کرد. در حین حل معماهای یک پرونده همکاران شما نیز به شما کمک‌های فراوانی و تاثیرگذاری را خواهند کرد.

Phoenix Wright یک بازی متفاوت برای iOS

هنگام صحبت با شخصیت‌های مختلف، مطالب تاثیرگذاری را بدست می‌آورید که در آینده باید از آن‌ها در زمان مناسب استفاده کنید. سعی کنید مدارک و اطلاعات کافی برای حل پرونده‌ها و رای نهایی خود به دست آورید و در این زمینه تنبل نباشید؛ هرچه مدارک بیشتر باشن، رای نهایی دقیق‌تر خواهد بود.

Phoenix Wright یک بازی متفاوت برای iOS

اما بهترین بخش این بازی مربوط به محاکمه نهایی خواهد بود؛ جایی که دعوا و جر و بحث‌های وکیل مدافع‌ها با سران دادگاه و دادستان به بازی هیجان می‌بخشد. غافلگیر کردن افراد به کمک مدارک خود در حین مطالعه پرونده یک حس فوق‌العاده را به شما منتقل خواهد کرد. در حقیقت تمام مدارک جمع‌آوری شده در اینجا مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

Phoenix Wright یک بازی متفاوت برای iOS

گرافیک و صداهای بازی نیز در سطح مطلوپی قرار گرفته‌اند و مشکلی در این زمینه مشاهده نشده است. انیمیشن‌های ساخته شده در بازی حالتی سه‌بعدی را به خود گرفته‌اند و همین موضوع به جذابیت‌های بازی می‌افزاید. دیالوگ‌هایی که در پایین صفحه به نمایش در می‌آیند نیز عاری از هرگونه لغات سنگین و غیر قابل فهم هستند و اگر به زبان عامیانه انگلیسی تسلط داشته باشید می‌توانید تمامی آن‌ها را متوجه شوید.

نمره بازی: ۸/۱۰

نکات مثبت: شخصیت‌های جالب و دوست داشتنی، داستان‌های ��نایی که گاه واقعی بوده‌اند

نکات منفی: مشکل در ذخیره بازی در حین حل پرونده
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه